Corazon de Luz 2730g, lebka z himalájského křištálu

Lebky a křišťálové lebky-Corazon de Luz 2730g, lebka z himalájského křištálu
Křišťálové lebky "Corazon de Luz" vyzařují úžasnou a fascinující energii, která je dána jak jejich tvarem, tak krásnou a čistou energií Křišťálu. Aktivovaná křišťálová lebka bude sloužit pouze pro pozitivní účely a bude vyzařovat léčivou moc univerzální jednoty na všech úrovních. Je nosičem informací a všech znalostí vesmíru.
obvykle skladem
118 913 Kč
98 275 Kč bez DPH
Hmotnost2730 gramů

Popis

Křišťálové lebky "Corazon de Luz" jsou vybroušeny z vysoce kvalitního himalájského Křišťálu.

Předlohou pro jejich výrobu byla jedna z původních 13-ti nalezených lebek.

Křišťálové lebky "Corazon de Luz" vyzařují úžasnou a fascinující energii, která je dána jak jejich tvarem, tak krásnou a čistou energií Křišťálu.

Pokud se "iniciují" nebo "aktivují" stanou se vlastní podstatou bytí. Jsou nosiči informací a všech znalostí vesmíru. Křišťálová lebka je pro vás skutečným přítelem v dnešní, poněkud chaotické, době.

Zkušenosti s křišťálovými lebkami jsou velmi individuální a rozdílné. Pro někoho můžou být oknem do minulosti a spojením se zkušenostmi a znalostmi předků, pro jiné hlubokou inspirací, další získávají informace pomocí snů a vizí. Vytvořte si vlastní zkušenosti se svojí křišťálovou lebkou. Jsou srdcem světla.

Křišťálovou lebku doporučujeme na začátku "iniciovat" (zasvětit, aktivovat). Iniciování vaší lebky by mělo být na způsob slavnostní inaugurace. K tomuto účelu je součástí balení bílé pírko, svazek levandule a Palo Santo. Iniciování by mělo probíhat po dobu sedmi dnů a nocí, během nichž budou v lebce aktivovány síly světla a lásky. V závěru inaugurační ceremonie bude Křišťálová lebka sloužit pouze pro pozitivní účely a bude vyzařovat léčivou moc univerzální jednoty na všech úrovních.

Lebky jsou dodávány v luxusním červeném boxu včetně certifikátu pravosti.

Legenda o křišťálové lebce

Křišťálovou lebku údajně objevil v roce 1924 v honduraské džungli (dnešní Belize) anglický dobrodruh F.A. Mitchell-Hedges, který zde pátral po důkazech existence bájné Atlantidy.

Při zkoumání prastarých ruin mayského chrámu v Lubaantunu, našla Hedgesova dcera Anna v zemi pod troskami zborceného oltáře nádhernou lidskou lebku vytesanou z jednotného bloku velkého křišťálu. Při prvním dotyku prý Anna zažila zvláštní pociy. A pokaždé, když si v noci položila lebku blízko hlavy, se jí zdály živé sny o mayských Indiánech žijících před mnoha tisíci lety.

Podle žijících Indiánů byla lebka používaná nejvyššími knězi k přivolání smrti. Stáří lebky bylo odhadnuto na 3 600 let. Zprávy o nalezení lebky způsobily v uměleckém a sběratelském světě velký rozruch. V muzeích a mezi sběrateli se objevily další podobné lebky. O jejich původu se dodnes pochybuje, ale podle některých odborníků se jedná o pozůstatky z bájné Atlantidy. Jiní věří, že lebky vyzařují energii, pomocí které lze uvalit kletbu, zaklínat duchy, vyléčit nemoci nebo předpovídat budoucnost.

Podle mnoha hypotéz je pro tyto artefakty magické číslo 13. Jedna teorie říká, že každá ze 13 lebek má speciální vlastnost a ten, kdo bude mít všech 13 pohromadě, získá tyto mimořádné vlastnosti. Hedgesova křišťálová lebka je dodnes opředena spoustou mýtů a tajemství, které se asi jen stěží podaří skutečně rozluštit.

Křišťálové lebky Corazon de Luz nalezdnete zde

nahoru