Orgonit Jing Jang 7cm

Orgonit-Orgonit Jing Jang 7cm
Orgonit pro harmonizaci životní energie skvěle doplněný o symbol Jing Jan, který násobí, zvyšuje sílu tohoto orgonitu.
obvykle skladem
399 Kč
330 Kč bez DPH
Vůně7 cm

Popis

Orgonit přitahuje okolní životní energii (prána, čchi apod.) a vyzařuje ji zpět očištěnou od všech negativních a škodlivých energií a složek současné civilizace.

Co dokáže orgonit a k čemu se využívá:

  • Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.
  • Eliminuje působení geopatogenních zón na nejnižší možnou hranici. 
  • Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a podzemní vody.
  • Orgonit podporuje a regeneruje nejen lidský organizmus.
  • Přiložený orgonit nepřetržitě a efektivně harmonizuje všechna přítomná pole; negativní pole neutralizuje a přitahuje množství živé prány.
  • Transformuje destruktivní energie; čistí, vitalizuje a nabíjí tělo a okolí živou energií.
  • Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.
  • Orgonit působí i na rostliny, které rostou rychleji a do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví.
  • Ruší psychopatogenní zóny a pole, pomáhá nastolit harmonické partnerské a rodinné vztahy.
  • Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie : myšlenkové pochody jsou v kladném a konstruktivním smyslu podporovány.

 

 

Jin a Jang je čínský symbol filosofie taoismu, symbol tvralé existence a rovnováhy celého vesmíru, který existuje díky rovnováze dvou polárních sil Jin a Jang, které svým střídáním a vzájemným působením daly vzniknout celému vesmíru. Neexistuje pevná definice dobra a zla. Symbol Jin a Jang ukazuje neustále se vyvažující přírodní zákony nebo také cyklus změny, v němž každý pohyb už obsahuje svůj protiklad nebo se v něj nakonec přemění. Síla vede ke slabosti, život ke smrti a mužský princip k ženskému.

Ženský princip Jin je spojován s chladem, temnotou, nocí, černou barvou a zemí. Ženský aspekt čchi. Symbol Matky Země, ze které vyrůstá život, plodnost, mateřství, také ale destrukce, poddanost, pasivita. Jin směřuje dovnitř a je spíše tmavý než světlý. Odpovídá receptivní (přijímající) energii.  Jinovými symboly jsou měsíc, voda, mraky, tygr, želva, sever, olovo a sudá čísla.

Mužský princip Jang je spojován se světlem, teplem, dnem, aktivitou, bílou barvou a nebesy. Jang je aspekt vzniku života, plodnosti, síly, kreativity, dominance, aktivní, tvořivý, pozitivní, světlý a tvrdý. Mužský aspekt čchi. Jang vždy směřuje ven a odpovídá projektivní (dávající, aktivní) energii. Jangovými symboly jsou slunce, oheň, drak, červená barva, jih, rtuť a lichá čísla.

Jin-Jang symbolizující život, zdraví, harmonii, rovnováhu, dualitu a trvalé existence. Pouze, když se Jin a Jang nacházejí v rovnováze, je tělo zdravé. Příliš silný Jang vyvolává zesílenou činnost orgánů. Převládá-li Jin, orgány dostatečně nefungují.

Symbol Jin a Jang ukazuje, že je třeba brát život jako celek a že nemůže existovat odděleně. Tmavá a světlá část symbolu jsou vzájemně protikladné, ale i propletené a závislé jedna na druhé. Dvě tečky znázorňují, že každá z protikladných sil obsahuje zárodek i té druhé. Obě části pak spolu tvoří dokonalý kruh, symbol celistvosti přírody.

nahoru