Demižon Vital Platina s Květem života a stojánkem, 10l

Karafy a demižony Vital-Demižon Vital Platina s Květem života a stojánkem, 10l
Velký skleněný demižon, dekantér na vodu a víno, se zcela unikátní, revitalizační funkcí pro úpravu a harmonizací vody, vína a jiných oblíbených nápojů. S platinovým energetizujícím symbolem posvátné geometrie Květu života. Žijte zdravě a v souladu s přírodou!
obvykle skladem
14 214 Kč
11 747 Kč bez DPH

Popis

Dejte své vodě život a sobě zdraví!

Voda je pro náš životní organismus nezbytnou součástí a velice záleží na její kvalitě, která výrazně ovlivňuje naše celkové zdraví. Dnes již všichni dobře víme, že voda z kohoutku je plná chloru a jiných, našemu organismu škodlivých látek a dlouhou cestou vodovodním potrubím ztrácí na své přirozené energii a vitalitě. 

A tomu se můžeme vyvarovat používáním harmonizačních a revitalizačních karaf, které byly speciálně navrženy v souladu s učením Feng Shui tak, aby nám přinášely vodu dokonale čistou, energeticky posílenou, povzbuzující, oživenou a vitální.

Revitalizační karafy Vital svým perfektně tvarovaným Feng Shui designem v šesti vlnové, kaskádovité dynamice, geometrickým pochopením a vnímáním vlivů přírody, včetně vědomí jemných, harmonizačních schopností tónů a zvuků, přispívají k dokonalému a rychlému oživení oslabené vody z kohoutku.

Již během 5 minut vykazuje tekutina v karafě podobnou vitalitu, jako má voda z čistého a léčivého pramene ve francouzských Lurdách. Vaše nápoje budou, díky této unikátní karafě, naplněné během chvíle čistou a životadárnou, posilující energií. 

  • ručně foukané demižony ze speciálního, jemného a energetického, křišťálového skla nejvyšší kvality, s jedinečným tvarem, který byl vytvořen na základě matematického převedení hudebních tónů do jemných a harmonizujících energetických vln
  • tvar a forma produktů Vital vytváří energetický rezonační vzorec, který svými vibracemi oživí a zvýší vitalitu vody, stejně tak všech ostatních tekutin, které vodu obsahují (víno, džuš, šťáva apod.)
  • tento proces probíhá přímo v nádobě, ale harmonické vibrace nádoby působí i do jejího bezprostředního okolí, což má příznivý vliv na všechno, co se v jejím dosahu nachází
  • na dně demižonu je pravou palatinou vypálen posilující a energetizující symbol posvátné geometrie - Květ života, který se od dob starověku používá k vitalizaci nápojů a pokrmů
  • demižon má uprostřed skleněnou vložku, do které lze přidat led na ochlazení nápojů, nebo drobné drahé kamínky, minerály, šungit a jiné energetizující prostředky, které vaše nápoje ještě více posílí
  • vkusný a dekorativní demižon slouží i jako dekantér na víno a jiné lihoviny
  • vyrobeno z čistého a vysoce kvalitního skla, bez příměsí olova a jiných těžkých kovů. Karafa Pinus má dvě zátky - jednu klasickou, skleněnou a jednu dřevěnou ze švýcarské lesní borovice, která dodá vašemu nápoji specifickou příchuť a energii přírodního dřeva.
  • demižony Vital používejte pouze na studené a mírně vlažné tekutiny, čistěte je výhradně ručně za pomocí téplé vody a zrnek rýže, vyvarujte se jejich dlouhému stání na přímém slunci

Upozornění: Výrobky TC  Energie Vital nejsou určeny k diagnostikování, léčení nebo předcházení zdravotních obtíží. Slouží pouze k celkovému posílení zdravého proudění životní energie čchi.

nahoru