Lapač snů hvězda rose

Lapače snů-Lapač snů hvězda rose
Přívěsek lapač snů z chirurgické nerez oceli, rose. Ochranný indiánský amulet zachytí nejen špatné sny, ale i vaše negativní myšlenky a poskytuje osobní ochranu.
obvykle skladem
1 255 Kč
1 037 Kč bez DPH
Hmotnost16 g
Vůně35 mm

Popis

Luxusní přívěsek ve tvaru lapače snů je vyroben z chirurgické nerez oceli a pomocí ionizace je zbarven do zajímavého narůžovělého odstínu. Oproti stříbrným šperkům je chirurgická ocel vhodná i pro alergiky, je barevně stálá, povrchově velice odolná a nešpiní.

Lapač snů je indiánský ochranný amulet, který zachytí vaše špatné sny, negativní energie a myšlenky a dovolí projít jen těm dobrým, pozitivním.

Kruh okolo lapače snů symbolizuje svět a vesmír, který chrání jeho střed - vlastní "já" člověka. Je to první překážka pro negativní energii a kruh zadržuje negativní vlnění. Špatné sny a negativní energie je pohlcena a dobré sny a pozitivní energie jsou přeneseny do síťky. Pokud se dostane přeci jen nějaká negativní energie do sítě, zde je ještě odchycena. Podle Indiánů zde negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke středu (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii.

nahoru