Cesta Feng Shui vonné tyčinky

Vonné tyčinky Feng shui-Cesta Feng Shui vonné tyčinky
Vonné tyčinky Cesta (kariéra, životní dráha). Podporují harmonický tok Qi. Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.
obvykle skladem
164 Kč
136 Kč bez DPH
Hmotnost10 g

Popis

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Cesta (kariéra, životní dráha)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s kariérou.

BA KUA: bezednost, voda, Měsíc
SVĚTOVÁ STRANA: sever
PRVEK: voda
BARVA: modrá
SLOŽENÍ: SKOŘICE - intuice, kreativita, radost, MYRHA - osvěžující, rozpouští rušivé vlivy, uzemňuje, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vnitřní mír, duševní síla, PALMAROSA - inspirace, harmonie, láska.

nahoru