Celistvost Feng Shui vonné tyčinky

Vonné tyčinky Feng shui-Celistvost Feng Shui vonné tyčinky
Vonné tyčinky Celistvost (doplnění, centrum).Tai Ji, Tao, podporují harmonický tok Qi. Díky našim tyčinkám Feng Shui se naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.
obvykle skladem
164 Kč
136 Kč bez DPH
Hmotnost10 g

Popis

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Celistvost (doplnění, centrum)

Tai Ji, Tao, podporuje harmonický tok Qi v centru vašeho domova.

SVĚTOVÁ STRANA: centrum
SLOŽENÍ: MYRHA - rozpouštění rušivých vlivů, uzemnění, vyrovnání, KADIDLO - očištění, reflexe, meditace, duch, CEDROVÉ DŘEVO - podnět, centrování, důvěra, vnitřní síla, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vedení, dobré zdraví, inspirace.

nahoru