Čistota srdce

Energetické obrázky a obrazy-Čistota srdce
Energetický a harmonizační obrázek Čistota srdce, 11 x 16 cm. Meditativní obrázek, který symbolizuje čistou a ničím nepodmíněnou lásku. "Nikdo nevidí do hloubky mé duše, než já sám a Bůh ve mě. Pravda je mi léčitelem".
obvykle skladem
Původní cena 43 Kč
sleva 9 Kč
34 Kč
28 Kč bez DPH
Rozměry11x16 cm

Popis

Energetický a harmonizační obrázek Čistota srdce. Meditativní obrázek, který symbolizuje čistou a ničím nepodmíněnou lásku. Kde je opravdová láska, tam přebývá Bůh. Když máme uskutečňovat život s Bohem, musíme odstranit všechny překážky, které stojí mezi námi a jím. V čem spočívá čistota srdce? V tom, že už v sobě nemáme viny, které bychom si vyčítali.

Poselství tohoto obrázku zní: "Nikdo nevidí do hloubky mé duše, než já sám a Bůh ve mě. Pravda je mi léčitelem". 

Harmonizační a léčivé energetické obrázky vás naplní pozitivní energií. Stačí jediný pohled na energetický obrázek a hned se budete cítit lépe, radostněji. Energetické obrázky působí na zdraví a psychiku každého jedince. Připisují se jim léčivé účinky.

 

Naše energetické obrázky, v podobě lesklých kartiček pohlednicového formátu, jsou reprodukcí speciálně pro nás vytvořených, originálních obrazů od paní Jiřinky - Dahlie, která se malbou těchto obrázků zabývá již řadu let a patří mezi přední české umělce, kteří při své tvorbě využívají techniku automatické kresby.

nahoru