Splétaný měděný náramek

Měděné náramky-Splétaný měděný náramek
Bohatě pletený měděný náramek s jemným vzorem a posilujícím účinkem léčivým účinkem.
obvykle skladem
319 Kč
264 Kč bez DPH

Popis

Chcete mít hezký šperk, který doplní vaši garderobu a současně vás bude posilovat a léčit? Tak právě pro vás jsou šperky z mědi a mosazi ideální volbou.

Bohatě pletený měděný náramek s jemným vzorem a posilujícím účinkem léčivým účinkem. Na konci je otevřený, takže ho můžete snadno přizpůsobit velikosti každého zápěstí.

A proč nosit měděné šperky?

Měď je dobře známá jako elektrický vodič a navíc je pro tělo důležitým stopovým prvkem. Již od starověku se měď využívala pro povzbuzení léčby a předcházení nemocem. Důvodem se zdá být schopnost mědi vyrovnat tělesnou polaritu a tím odstranit energetickou nerovnováhu těla. V Ajurvédském systému léčení se dodnes používá k vaření a servírování pokrmů měděné nádobí. Pro dosažení nejúčinnějšího spojení s léčením, nosí praváci měděný šperk na levém zápěstí a leváci na pravém.

Měď se může postupem času působením atmosférické vlhkosti pokrýt měděnkou, tedy lehce nazelenalou barvou. Šperk pak snadno vyčistíte pastou ze stejného dílu soli a vinného octa, necháte zaschnout, vyleštíte suchým hadříkem a opláchnete.

Šířka : 12 mm

nahoru