Šungit surový kámen 0,8-1kg

Surové kameny-Šungit surový kámen 0,8-1kg
Velký, surový kus, přírodního Šungitu z Ruského naleziště Karelie se stane krásnou dekorací pro každou domácnost či kancelář. Šungit je přírodní antioxidant, který nás chrání před škodlivým zářením mobilních telefonů, TV, mikrovlnných trub a ledniček. Šungit má neuvěřitelné regenerační schopnosti a možnosti obnovit naší sílu, energii a vitalitu.
obvykle skladem
367 Kč
303 Kč bez DPH
Hmotnost1 kg
Latinský názevšungit

Popis

V dnešní době, kdy žijeme v časech neustálého stressu, napětí a nepříznivých ekologických podmínek, nám šungit může pomoci při léčbě mnoha zdravotních problémů např. alergie, bolest zad, hlavy, revmatismu, neuralgie, onemocnění dýchacích cest nebo nedostatečné sexuální aktivity.

Šungit je přírodní antioxidant, který nás chrání před škodlivým zářením mobilních telefonů, TV, mikrovlnných trub a ledniček. Surový Šungit zbavuje nervozity, napětí a reguluje krevní tlak.

Šungit poskytuje svými neuvěřitelnými regeneračními schopnostmi možnost obnovovat naší sílu, vitalitu a energii. Zlepšuje imunitní systém a pomáhá s léčením mnoha zdravotních problémů. Pohlcuje všechny negativní energie včetně emocí a bolestí. Šungit může být používán na desinfekce a čištění vody téměř od všech organických sloučenin.

 

Každý kámen je originál, proto se může velikostí, tvarem i odstínem lišit od vyobrazeného vzorku.

nahoru