Koule z pravého křištálu extra kvality 2cm

Věštecké koule-Koule z pravého křištálu extra kvality 2cm
Křišťálová koule vybroušená a vyleštěná z pravého křišťálu z Brazílie. Extra (AA) kvalita, téměř čiré
obvykle skladem
120 Kč
99 Kč bez DPH
Průměr2 cm

Popis

Křišťál vydává velmi silné harmonizační vibrace. Je to nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie.

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Prastarým věšteckým nástrojem je „křišťálová koule". Jedná se o magický nástroj, který je vybroušen z krystalů křišťálu. Uvnitř jsou buď dokonale jednolité, nebo mají drobné inkluze. Vyzařují energii rovnoměrně do všech stran. Používají se jako okna do minulosti a budoucnosti. Posouvají energii v čase a nabízejí tak krátké záblesky poznání týkyjící se věcí minulých či budoucích. Koule pro věštění se tradičně nikdy nevystavují přímému slunečnímu svitu, neboť se má za to, že brání její schopnosti spojit se s psychickou myslí. Úplněk je ideální dobou k čištění a nabíjení věštecké koule.

Každý kus je originál, proto se může odstínem lišit od vyobrazeného vzorku.

nahoru